Liitu Klubiga

TULE TREENINGUTELE JA LIITU LASTE JÄÄHOKIKLUBIGA!

REGISTREERIMINE 4-8-AASTASTELE LASTELE JÄÄHOKIKLUBI.

Registreerida treenima jäähokist praegu! Jäähokiklubi Tornado värbab jooksvalt lapsi jäähokitundidesse. Meie laste jäähokitunnid tõestavad aasta-aastalt ja mitte ainult Eestis, et suudame kasvatada noori sportlasi, kelle jaoks jäähoki ei ole lihtsalt hobi.

Me püüame mitte ainult arendada jäähokioskusi, vaid ka sisendada armastust selle ilusa spordiala vastu. Meie juures leiab iga laps inspiratsiooni oma arenguks.

Liitu meiega ja teeme koos tööd, et luua teie lastele helge sportlik tulevik! Registreeri oma väikesed hokimängijad Tornado Hokiklubisse ja avage tee põnevasse jäähokivõitude maailma!

PAKUME VÕIMALUSI JA KÕIKI VAJALIKKE TINGIMUSI, ET TEIE LAPSEST SAAKS TULEVANE HOKITÄHT!

  • Õpetame iluuisutamise algusest peale.
  • Individuaalsed ja rühmatreeningud.
  • Treeningud jääl ja siseruumides
  • OFP treeningud
  • Kepikäsitlustehnikate õpetamine (juhtimine, laskmine, söötmine).
  • Lapse ettevalmistamine spordikooliks
  • Juba hokit mängivate laste oskuste parandamine.

TREENINGUD TOIMUVAD KOLM KORDA NÄDALAS: ESMASPÄEVITI KELL 19:00, NELJAPÄEVITI KELL 18:40 JA LAUPÄEVITI KELL 16:00 TONDIRABA JÄÄHALLIS.

Tule 45 minutit varem, sest riietumine ja uiskude sidumine võtab aega! Vanemad peaksid olema jäähalli lähedal esimestel treeningutel ja aitama oma lapsi hädaolukorras. Küsige julgelt treeneritelt kõik küsimused, mis puudutavad laste hokitreeninguid või hokit üldiselt.

Esimene kuu on tasuta.
Igakuine tasu on 100 eurot. Selle hinna eest saate varustuse (kiiver koos maski ja uiskudega), kolm treeningut nädalas ja tipptasemel treenerid, kellel on kogemusi laste hokitundide õpetamisel.

Treeningutega liitumiseks registreerige/täitke allolev vorm.

Lisainformatsioon:
+3725065101
tornaado@hoki.ee
korobov@hot.ee