Home

хоккейная тренировка

MIKS PEAKSITE VALIMA HK TORNAADO TALLINN?

HK Tornaado lastejäähokiklubi on klubi, mida tasub proovida! Klubi missiooniks on arendada noorte hokit (lastehokit) ja populariseerida tervislikku eluviisi noorte seas. Täna jäähokiklub Tornaado treenib U8 (2015/2016), U10 (2013/2014), U12 (2011/2012), U14 (2009/2010). U16 (2007/2008), U18 (2005/2006). Klubis edendatakse aktiivselt laste jäähokit, eesmärgiga julgustada lapsi jäähoki algõppes osalema ja jäähokimängijaid arendama. Täna mängivad klubi õpilased erinevates maavõistkondades ja liigades, samuti Eesti Vabariigi noorte ja täiskasvanute rahvuskoondistes.

  • Professionaalsed treenerid: HK Tornaadol on kogenud treenerid, kes mitte ainult ei tea, mida nad teevad, vaid on ka valmis oma teadmisi ja kogemusi noortele hokimängijatele edasi andma.
  • Individuaalne lähenemine: Iga laps on ainulaadne ja klubi mõistab seda. Treenerid hoolitsevad iga osaleja arengu eest, võttes arvesse tema eripärasid ja vajadusi.
  • Turvalisus: Kõige tähtsam aspekt hokimängu juures on minu lapse turvalisus. Meie klubis järgitakse rangelt kõiki ohutusnõudeid ja varustus on laitmatus korras.
  • Meeskonnavaim: Siin ei õpetata mitte ainult hokitehnikat, vaid ka meeskonnavaimu, austust partnerite ja vastaste vastu.
  • Mänguharjutused: Klubi korraldab regulaarselt harjutusmänge ja turniire, mis aitab lastel rakendada oma oskusi reaalsetes mängusituatsioonides.
  • Karakteri arendamine: Jäähoki arendab selliseid olulisi omadusi nagu distsipliin, sihikindlus, töökus ja vastutustunne.
  • Positiivne õhkkond: HK Tornaado on sõbralik ja toetav õhkkond, mis võimaldab lastel treeninguid nautida.

TREENINGUD TOIMUVAD TONDIRABA JÄÄAREENIL.

HK Tornaado osaleb igal kalendriaastal Eesti Jäähokiliidu poolt korraldatavatel meistrivõistlustel ja ainulaadsetel üritustel.

Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust HK Tornaado juhtkonnaga.