JÄÄHOKITURNIIR “TORNAADO NEW YEAR CUP”

Tornaado U14 aastavahetuse jäähokiturniir 5.-7. jaanuar 2024.

Tornaado U14 aastavahetuse jäähokiturniir toimub 5.-7. jaanuar 2024 Tallinnas. Turniirile on oodatud võistkonnad nii naaberriikidest kui ka Eestist.

Turniir korraldatakse kahes sarjas (AA/AAA). Mõlemal tasemel osaleb kuus võistkonda ja iga võistkond mängib turniiri jooksul 5 mängu.

Mängu kestus on 2 x 20 minutit (puhas aeg). Teise perioodi viimane minut on võrguaeg.

Ühe mängu kogukestus on maksimaalselt 50 minutit (koos soojendusega). Perioodide vahel on üheminutiline paus.

Iga võistkonna juhtkond (treenerid, lapsevanemad jne) nimetab oma võistkonna liikmete hulgast ühe mängija turniiri MVP-ks.

Võitnud võistkonnad (1., 2. ja 3. koha võitjad mõlemal tasemel) saavad turniiri karika ja iga võistkonna liige saab medali.

Jagage oma fotosid ja videoid turniirist Instagramis hashtagiga #tornaadonewyearcup2024.

Turniiri tasu: 700 eurot võistkonna kohta.

On ka toitlustamise võimalus, selle kallal veel töötatakse, ligikaudne hind on umbes 10 eurot inimese kohta ühe toidukorra kohta.

Broneerimistasu (200 €) võistkonna kohta võetakse arvele pärast seda, kui võistkonna esindaja on registreerimise lõpetanud. Ülejäänud osa turniirimaksust tuleb tasuda enne turniiri algust. Turniiri korraldaja jätab endale õiguse turniir ära jätta. Sellisel juhul tagastatakse broneerimistasu/osavõtutasu.

Hotelli pakkumispakett Tallink Express Hotel https://www.tallinkhotels.com/fi/tallink-express-hotel (broneerimata jäänud tubade puhul):

1 tund – 48€ öö kohta

2 tundi – 55€ öö kohta

HK Tornaado klubi treenerid teevad kõik endast oleneva, et teie lapsed võidaksid oma esimese paljudest hokiturniiridest, säilitades samal ajal kvaliteedi ja ausa mängu.

Kui on jäänud vastuseta küsimusi, võtke palun ühendust HK Tornaado juhtkonnaga.